Послання президента та судова реформа. Порядок денний Верховної Ради

7 Вересня 2017, 09:50

У четвер, 7 вересня, Верховна Рада планує заслухати щорічне послання Президента України про внутрішнє і зовнішнє становище України та визначитися щодо судової реформи. Про це йдеться у порядку денному, який оприлюднено на сайті парламенту.

Також народні депутати можуть підтримати законопроект про основні засади забезпечення кібербезпеки України, змін до законодавства щодо держпідтримки кінематографії.

Крім того, у Раді планують розглянути законопроекти про про житлово-комунальні послуги, визначитися щодо змін до Митного кодексу щодо примусового виконання постанови органу доходів і зборів або суду про накладення штрафу; розглянути зміни до бюджетного кодексу щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного Суду України; внести змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини проти військовослужбовців Державної прикордонної служби, Збройних Сил, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Управління державної охорони України.

Нагадаємо, 5 вересня відкрилася сьома сесія Верховної Ради восьмого скликання.