Посадовця обласного центру медико-соціальної експертизи впіймали у Житомирі на хабарі

29 Жовтня 2015, 16:25

Співробітники Служби безпеки України спільно з міліцією та прокуратурою затримали у Житомирі на хабарі голову однієї з комісій обласного центру медико-соціальної експертизи. Про це інформує прес-центр СБУ.

«Посадовець організував механізм систематичного вимагання хабарів від інвалідів за видачу висновку медико-соціальної експертизи про продовження, зміну або присвоєння пожиттєвої групи інвалідності», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за документ з довічним підтвердженням інвалідності зловмисник вимагав 15 тисяч гривень від інваліда першої групи з дитинства, у якого ампутована нога.

Зазначається, що правоохоронці затримали лікаря у власному кабінеті під час отримання більшої частини хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Голову комісії затримано відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України та найближчим часом буде повідомлено про підозру у скоєнні злочину.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення інших фактів отримання хабарів посадовцем обласного центру медико-соціальної експертизи.

Як повідомлялося, на Дніпропетровщині затримали завідувача відділенням лікарні, який отримав від пенсіонера хабар 17 тис. грн.