Посадовця банку затримали в Львові з хабарем у 300 тис. грн

18 Березня 2016, 11:01

У четвер,17 березня, у Львові правоохоронці затримали на хабарі в сумі 300 тисяч гривень начальника відділу Департаменту примусового стягнення проблемних активів Західного регіону одного із комерційних банків. Про це інформує прес-центр Генпрокуратури.

«Останній вимагав зазначену суму коштів за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо законного придбання одним із суб’єктів господарювання нежитлового приміщення, яке перебувало у заставі банку», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, згідно з текстом, начальник департаменту обіцяв не подавати апеляційної скарги на рішення суду, яке винесено в інтересах згаданого підприємства.

Посадовця банку затримали «на гарячому».

Кримінальне провадження розпочате за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 14, ч. 4 ст. 368-3 КК України, за кваліфікуючими ознаками готування до одержання службовою особою юридичної особи приватного права неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за дії чи бездіяльність з використанням наданих повноважень в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Нагадаємо, у Чернігівській області на хабарі затримали державного виконавця.