Посадовці міграційної служби на Луганщині видали паспорти України причетним до “ЛНР” особам – прокуратура

17 Лютого 2016, 13:12

Служба безпеки розслідує провадження за фактом незаконної видачі паспортів України особам, причетним до діяльності терористів "ЛНР". Про це повідомили у прес-службі прокуратури Луганщини, яка здійснює процесуальне керівництво у провадженні.

«Досудовим розслідуванням установлено, що у 2014-2015 роках посадові особи одного з структурних підрозділів Державної міграційної служби України в Луганській області, з метою сприяння діяльності терористичної організації, за попередньою змовою з невстановленими особами, за грошову винагороду, здійснювали оформлення паспортів громадян України особам, які причетні до діяльності незаконних воєнізованих формувань терористичної організації «Луганська народна республіка», – повідомили у прокуратурі.

Також зазначено, що у лютому цьогоріч під час проведення обшуку у службовому приміщенні, викрито діяльність керівника одного із структурних підрозділів Держміграційної служби в Луганській області, яка отримала хабар за оформлення паспортів України без фактичної присутності при цьому заявників або їх законних представників, як того вимагає законодавство.

«Хабарниці повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 40000 гривень. Досудове розслідування триває, проводяться невідкладні слідчі дії, у тому числі на причетність до сприянні діяльності терористичної організації «ЛНР» перевіряються інші співробітники Державної міграційної служби України в області», – зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, у січні одного з керівників ДМС затримали на хабарі за оформлення статусу біженця громадянину РФ.