“Порушення не пов’язане із корисливими мотивами”. Зеленський відповів на петицію про відставку

21 Вересня 2020, 14:04

Президент Володимир Зеленський у відповідь на петицію про відставку заявив, що невчасне інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни у майновому стані його родини сталося внаслідок помилки, яка не є приводом для відставки з поста президента.

 

 

Зеленський звернув увагу громадян на те, що "слова моєї обіцянки залишити посаду президента України у разі свідомого порушення закону взяті із контексту розмови про неприпустимість існування корупційних схем в управлінні державою, і моя позиція з цього питання залишається незмінною".

 

"Стосовно ж порушення, яке, на думку автора петиції, є підставою для оголошення мною відставки з поста президента України, то воно полягає у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані моєї родини і сталося у результаті помилки та не пов’язане із корисливими мотивами", – підкреслив він.

 

Зеленський запевнив, що одразу після виявлення помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.

 

"З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується", – заявив президент.

 

Нагадаємо, 7 липня у прес-службі Офісу президента заявили, що Зеленський особисто поінформував НАЗК про порушення ним законодавства у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни в майновому стані.

 

8 липня НАЗК вручило Зеленському два протоколи про адміністративне порушення у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.