Портнов заявив, що суд відпустив Лукаш і повернув їй закордонний паспорт

28 Грудня 2015, 20:02

Солом'янський районний суд Києва повернув екс-міністру юстиції України Олені Лукаш заставу та закордонний паспорт. Про це повідомив колишній перший заступник глави адміністрації президента України Андрій Портнов.

"Держава повністю повертає заставу і закордонного паспорта. З сьогоднішнього дня Олена також більше не обмежена в пересуваннях і може виїхати за кордон", – написав Портнов у Facebook.

Він також виклав на своїй сторінці копію відповідного визначення суду.

Еще одна история провала.После скандальной спецоперации #ГПУ и #СБУ по задержанию Елены #Лукаш только что в Соломенско…

Опубліковано Андрей Портнов 28 грудня 2015 р.

Як відомо, 5 листопада СБУ затримала екс-міністра юстиції Олену Лукаш.

Згодом стало відомо, що Генеральна прокуратура України повідомила Лукаш про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України за фактом заволодіння під час перебування на посаді міністра юстиції України коштами державного бюджету України в розмірі 2,5 млн грн та вчиненні службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.

6 листопада Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави затриманій Лукаш. За Лукаш вніс заставу понад 5 млн грн нардеп Вадим Новинський.

9 листопада Лукаш відпустили, одягнувши електронний браслет.

10 листопада Лукаш висунула вимогу допитати її у кримінальних провадженнях щодо злочинів проти учасників Майдану. 18 листопада суд наполовину зменшив розмір застави за Лукаш та дозволив їй зняти електронний браслет.