Порошенко звинуватив Горбатюка в незадовільному розслідуванні справ Майдану

16 Квітня 2019, 09:52

Персональну відповідальність за якість розслідування справ Майдану несе очільник департаменту Спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк. Про це заявив президент України Петро Порошенко у ефірі програми "Свобода слова".

 

Президент наголосив, що у розслідуванні справ Майдану замало результату. 

 

"Я незадоволений роботою департамента Спеціальних розслідуваня ГПУ, який сконцентрував в себе всі справи. Він несе персональну відповідальність за якість розслідування. Мені здається прізвище цього прокурора Горбатюк. Він дуже ефективно співпрацював з родинами Небесної сотні, з громадськими активістами, але мені потрібен результат. Щоб ті, хто переслідували, опинилися у в'язниці", – повідомив Порошенко. 

 

Він зазначив, що такі злочини не мають терміну давності.

 

"Я хочу наголосити, що розслідування справ щодо переслідування активістів на Майдані – надзвичайно важлива річ… Ми маємо точно притягти до відповідальності тих, хто причетний до вбивств Героїв Небесної сотні, причетний до жорсткого побиття в Маріїнському парку, на Грушевського і інших подій", – додав він.

 

Раніше стало відомо, що ГПУ завершила розслідування в рамках кримінального провадження щодо екс-заступника начальника Головного управління МВС в Києві за фактами протиправних дій проти учасників громадського руху "Автомайдан" у січні-лютому 2014 року.

 

Нагадаємо, 1 листопада ГПУ повідомила, що завершила досудове розслідування щодо двох колишніх працівників ПМОП "Беркут",  проти екс-заступника начальника сектору кримінального розшуку одного із райуправлінь міліції Києва та оперуповноваженого цього підрозділу, а також стосовно керівника апарату Дарницького районного суду Києва.