Порошенко звільнив очільника Сумщини, якого активісти «люстрували» смітником

4 Листопада 2014, 16:42

Першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Віктора Чернявського звільнили з посади відповідно до розпорядження від 3 листопада 2014 року № 359-К та заяв, поданих ним президентові України та Голові Адміністрації Президента України. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на офіційному сайті Сумської ОДА.

«Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 3 листопада 2014 року № 358-К з 4 листопада тимчасове виконання обов’язків голови Сумської обласної державної адміністрації покладене на заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Івана Боршоша з правом першого підпису на фінансових документах», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у вересні на другий день після призначення Чернявського в.о. голови ОДА активісти сумського Майдану змусили його написати заяву про звільнення і вдягли йому на голову сміттєвий кошик.

Як відомо, Чернявського вважають людиною російського олігарха Костянтина Григоришина – власника Сумського НВО ім. М.В. Фрунзе (найбільше підприємство Сум) та ПАТ«Сумиобленерго». 

Новопризначений в.о. голови ОДА Боршош був керівником обласної організації політичної партії «Народна самооборона», згодом перейшов у ВО «Батьківщина».  Під час дострокових парламентських виборів 26 жовтня Боршош балотувався по 160-му округу від "Блоку Петра Порошенка", однак не пройшов до парламенту, програвши екс-регіоналу Ігорю Молотку.