Порошенко зустрівся з Тальявіні та наголосив на важливості припинення вогню вже 9 грудня

8 Грудня 2014, 09:13

Під час зустрічі зі спецпредставником голови ОБСЄ Хайді Тальявіні президент Петро Порошенко наголосив на важливості досягнення угоди про припинення вогню вже з 9 грудня. Про це повідомили у прес-службі голови держави.

"Президент України наголосив, що проведення засідання тристоронньої контактної групи має відбутись якомога скоріше, щоб вже 9 грудня домогтися припинення вогню", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, Порошенко наголосив на важливості тристоронньої контактної групи для реалізації мирного плану на Донбасі та висловив сподівання, що Тальявіні продовжить роботу у цій групі, незважаючи на закінчення головування Швейцарії в ОБСЄ.

У свою чергу Тальявіні повідомила про намір залишитися у складі тристоронньої групи.

Як відомо, 5 вересня в Мінську на засіданні контактної групи по Україні був підписаний протокол про припинення вогню на сході країни. Перемир'я набрало чинності з 18:00 того ж дня за київським часом.

За офіційними даними, за час дії режиму загинули понад 400 бійців АТО.

Нагадаємо, 4 листопада відбулося засідання РНБО, під час якого ухвалили низку рішень, зокрема про скасування закону про особливий статус окремих районів Донбасу.

Водночас, за словами РНБО, режим припинення вогню на Донбасі досі в силі.