Порошенко зустрівся з президентом Швейцарії в Давосі

25 Січня 2018, 13:16

У Давосі президента України Петра Порошенка провів зустріч зі своїм колегою із Швейцарії Аленом Берсе. Про це в четвер, 25 січня, повідомляє прес-служба президента.

 

 

У ході зустрічі Порошенко висловив вдячність Берсе за мобілізацію гуманітарних зусиль для подолання наслідків російської агресії на Донбасі. А також – відзначив позитивний ефект від запровадження Швейцарією у 2017 році безвізового режиму для українців.

 

"Окремо відзначено динамічний розвиток двостороннього співробітництва, про що свідчить зростання двостороннього товарообороту та збільшення швейцарських інвестицій в економіку України", – йдеться в повідомленні.

 

Сторони також обговорили активізацію взаємодії органів двох держав у питаннях повернення в Україну заморожених активів, які були незаконно виведені колишніми українськими посадовцями.

 

Крім того, Порошенко запросив президента Швейцарії відвідати Україну з офіційним візитом.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко прибув до Швейцарії для участі у Всесвітньому економічному форумі, який проходить в Давосі 23-26 січня 2018 року.

 

Як повідомлялося, Порошенко після зустрічі з Лагард зазначив, що Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом як "важливим чинником зміцнення макроекономічної стабільності та індикатора довіри до проведення внутрішніх реформ". Президент України Петро Порошенко також провів зустріч з прем'єр-міністром держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу.