Порошенко зустрівся з Дудою на 73-й сесії Генасамблеї ООН

25 Вересня 2018, 10:43

Президент Польщі Анджей Дуда провів зустріч з українським лідером Петром Порошенком  у рамках  73-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку.  Про це повідомив глава канцелярії польського президента Кшиштоф Щерський, передає RMF.FM.

 

За словами Щерського, на зустрічі Порошенко виступив з доповіддю про нинішню ситуацію в Україні, включаючи внутрішню політику.  

 

Водночас він закликав Дуду підтримати процес реформ в Україні, а також висловив подяку за позицію польської сторони щодо будівництва проекту  "Північний потік-2" і слова про необхідність миру в Україні та відновлення суверенітету на переговорах з президентом США Дональдом Трампом минулого тижня.

 

Раніше стало відомо, що Порошенко прибув з візитом до США, де візьме участь у 73-й сесії Генасамблеї ООН.

 

Нагадаємо, 18 вересня, у Нью-Йорку відбулося урочисте відкриття 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. 

 

Міністр закордонних справ Павло Клімкін 4 вересня повідомив, що Україна порушуватиме на всіх міжнародних майданчиках, у тому числі і на Генасамблеї ООН, питання утисків кримських татар та всього проукраїнського в окупованому Росією Криму.

 

Як повідомлялося, Порошенко із 24 до 27 вересня перебуватиме на засіданні Генасамблеї ООН, де матиме виступ і кілька десятків зустрічей.