Порошенко здійснив політ на бойовому винищувачі МіГ-29

5 Серпня 2017, 15:41

Президент України Петро Порошенко здійснив політ на бойовому винищувачі МіГ-29 і прибув на військовий аеродром у Вінницькій області, де відбувалися заходи з нагоди Дня Повітряних сил України Збройних сил України.

"На літаку МіГ-29 прибув на військовий аеродром у Вінницькій області, щоб привітати військових льотчиків з нагоди Дня Повітряних сил", – повідомив Порошенко.

Він також подякував військовим за неймовірні емоції.

«Незабутні враження від польоту на винищувачі, які неможливо описати словами. МіГ-29, пілотований командувачем Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковником Сергієм Дроздовим, поводився бездоганно», – додав президент.

Дивіться також: Порошенко особисто випробував новітній БТР у Харкові

За інформацією прес-служби глави держави, Порошенко здійснив переліт на бойовому винищувачі МіГ-29 40-ї бригади тактичної авіації на місці другого пілота з аеродрому бригади в місті Васильків (Київська обл.) на військовий аеродром в селі Гавришівка (Вінницька обл.).

Читайте також: Порошенко затвердив новий зразок бойового прапора військової частини ЗСУ

Після прибуття президент привітав особовий склад військових льотчиків з Днем Повітряних сил, вручив високі державні нагороди бойовим льотчикам і передав бойові прапори органам військового управління Повітряних сил.

Також йому продемонстрували показові прольоти військових літаків Повітряних сил і виконання навчально-тренувальних вправ парашутистами. Крім того, Порошенко оглянув зразки бойової техніки Повітряних сил ЗСУ.