Порошенко затвердив національну програму співробітництва Україна-НАТО на 2016 рік

12 Лютого 2016, 18:48

Президент Петро Порошенко своїм указом затвердив річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2016 рік. Про це інформує прес-служба глави держави.

Згідно з повідомленням, програма має забезпечити скоординований комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору за всіма напрямами взаємодії нашої держави з Альянсом. Програма визначає загальні політичні цілі партнерства України з НАТО та напрями взаємодії з Організацією у сфері міжнародної безпеки (міжнародні операції з підтримання миру, боротьба з тероризмом, контроль над озброєннями, екологічна безпека).

Читайте також: На Львівщині інструктори НАТО навчають українців протистояти агресору

Окрім цього програма відображає ключові кроки у процесі здійснення політичних, економічних та соціальних реформ в країні, основні елементи політики у сфері національної безпеки і оборони.

Річна національна програма співробітництва Україна-НАТО також визначає цілі, завдання і практичні заходи з реформування сектору безпеки і оборони та підвищення рівня обороноздатності України, які реалізовуватимуться у взаємодії з НАТО визначеними виконавцями – центральними органами виконавчої влади.

Кабінету Міністрів України доручено забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Річної національної програми.

Читайте також: ВР дозволила НАТО заснувати представництво в Україні

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Позначки: