Порошенко запросив новообраного голову Румунії в Україну

24 Листопада 2014, 21:44

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з новим президентом Румунії Клаусом Йоханнісом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У повідомленні зазначається, що Порошенко привітав Йоханніса з перемогою на президентських виборах, а також подякував за тверду підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

Глава держави висловив сподівання на продовження побудови добросусідських взаємин з Румунією та її солідарну позицію із Україною.

"Румунія була першою країною, яка ратифікувала Угоду про асоціацію між Україною та ЄС, і її підтримка наших євроінтеграційних прагнень є дуже важливою", – наголосив президент України.

Переможець президентських виборів у Румунії подякував Порошенку за привітання, а також запевнив у підтримці України та її європейського шляху.

Порошенко запросив Йоханніса відвідати Україну з візитом.

Нагадаємо, Клаус Йоганніс – лідер Націонал-ліберальної партії та виходець із німецькомовної меншини, до виборів займав посаду мера міста Сібіу в Трансильванії. Переміг за результатами другого туру виборів, який відбувся 16 листопада, отримавши близько 51% голосів.