Порошенко запропонував внести зміни в роботу місії ОБСЄ на Донбасі

28 Серпня 2017, 17:47

Президент України Петро Порошенко виступив за цілодобову присутність патрулів місії ОБСЄ на лінії розмежування на Донбасі. Про це він заявив під час свого візиту у Донецьку область, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко повідомив про свій нещодавній візит до Щастя та Станиці Луганської на Луганщині, де він зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та скоординував діяльність Постійно діючої місії ОБСЄ в цих містах.

«Нас не влаштовує, коли інспектори ОБСЄ приїхали о 9.00 ранку і о 18.00 поїхали, а всю ніч обстрілюють», – сказав президент.

Він наголосив, що ним було запропоновано, щоб цілодобово 7 днів на тиждень на лінії зіткнення були присутні інспектори ОБСЄ задля забезпечення сталого припинення вогню.

«Саме Україна висунула ініціативу щодо «шкільного перемир’я». З 25-го серпня оголосити жорстке припинення вогню», – сказав президент та повідомив, що вже третю добу Збройні Сили України не мають бойових втрат і майже немає обстрілів з важкого озброєння.

Глава держави висловив переконання, що завдяки підтримці країн-партнерів та активним діям української влади, Україні вдасться досягти миру на Донбасі.

Нагадаємо, 19 серпня місія ОБСЄ розмістила спостерігачів на передовій патрульної базі місії в Станиці Луганській на постійній цілодобовій основі.

Крім того, раніше керівництво місії заявило, що в зоні АТО відкриють нові патрульні бази наглядової місії ОБСЄ.