Порошенко заявив, що скасування виборів через воєнний стан вигідне лише Путіну

30 Листопада 2018, 14:09

Президент Петро Порошенко заявив, що скасування виборів в Україні через воєнний стан вигідне лише президенту РФ Владіміру Путіну. Про це він заявив в інтерв’ю Sky News, передає в п'ятницю, 30 листопада, прес-служба президента.

 

 

Водночас Порошенко наголосив, що російський президент ніколи не буде вирішувати, хто буде українським президентом.

 

"Маю дві погані новини для пана Путіна. Перша: російський президент ніколи не буде вирішувати хто буде Президентом України. Це рішення прийме Український народ", – зазначив він.

 

Крім того, глава держави зауважив, що впевнений і довіряє українському народу.

 

"Друга: якщо через закон про воєнний стан ми скасуємо вибори, в даній ситуації виграє лише одна людина. Знаєте хто це? Це пан Путін", – додав він.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Так, в Україні офіційно запроваджений воєнний стан, закон про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" 28 листопада опублікований у спеціальному випуску офіційної газети Верховної Ради "Голос України". 

 

Також 26 листопада Верховна Рада України ухвалила постанову про призначення виборів президента на 31 березня 2019 року. 28 листопада голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав проект постанови про проведення президентських виборів 31 березня 2019 року. 

 

29 листопада Центральна виборча комісія нагадала про заборону проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах десяти областей України, де оголошено воєнний стан.