Порошенко заявив, що більшість країни світу не визнає “вибори” в ОРДіЛО

12 Листопада 2018, 09:00

Президент України Петро Порошенко повідомив, що більшість країни світу засудили проведення так званих "виборів" в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба українського президента.

 

"Я вчора закликав країни світу відреагувати на це. І сьогодні ви бачили реакцію, коли абсолютна більшість наших партнерів – це і Європейський Союз, і Сполучені Штати Америки, і Канада, і окремі країни-члени Європейського Союзу, починаючи від Великої Британії і закінчуючи Німеччиною, починаючи від Франції і закінчуючи Іспанією, починаючи від Латвії, Естонії, Литви, Швеції, Румунії… Дуже жорстока заява наших партнерів з Польщі, які закликали до запровадження нових санкцій", – наголосив він.

 

Водночас Порошенко подякував партнерам України за прояв солідарності і єдності з Україною.

 

"Ця реакція абсолютно чітко стверджує, що з одного боку – ці вибори ніким не будуть визнані. Це брутальне порушення Мінських домовленостей. З іншого боку, є заклик до відповідальності Російської Федерації як організатора цих виборів", – додав він.

 

Нагадаємо, 11 листопада президент України Петро Порошенко провів тристоронні переговори з лідерами Франції та Німеччини щодо "виборів" на території ОРДЛО.