Порошенко виступив за введення додаткових секторальних санкцій проти РФ

6 Вересня 2016, 10:58

Президент України Петро Порошенко заявив, що за порушення прав людини на окупованих територіях проти Росії вимагає введення додаткових секторальних санкцій. Про це 6 вересня Порошенко повідомив, виступаючи з щорічним посланням у Верховній Раді України.

"Порушення Росією прав людини на окупованих територіях, в тому числі і щодо кримських татар, вимагає введення додаткових секторальних санкцій. Думаю, був би не зайвим осучаснений діалог, щоб прийняти поправки Джексона-Веніка», – наголосив він.

Порошенко підкреслив, що вважає головним збереження санкцій проти Російської Федерації до моменту відновлення територіальної цілісності України.

"Головне – сприяти зміцненню міжнародної коаліції на підтримку України і запобігти зняттю санкцій з РФ до моменту відновлення територіальної цілісності України", –  сказав він.

Зазначимо, Сполучені штати Америки розширили антиросійський санкційний список фізичних та юридичних осіб. До списку додано імена 17 осіб, серед Едуард Басурін. Крім того, до списку санкцій внесено 20 компаній, зокрема "Гіпростроймост", "Мостотрест", "Совмортранс", "Головдержекспертизи Росії", "Коксохімтранс", "Совфрахт" і низку інших.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України продовжив термін дії та розширив список осіб, щодо яких діють санкції.