Порошенко ввів в дію рішення РНБО щодо статусу Донбасу

15 Листопада 2014, 14:16

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО, яким, зокрема, передбачається скасування у подальшому закону про особливий статус Донбасу. Відповідний указ оприлюднили на сайті Глави держави.

У рішенні Радбезу йшлося про невизнання терористичних виборів 2 листопада, а також низка вимог до Кабміну.

Зокрема, уряд повинен: забезпечити маркування української гуманітарки державною символікою; посилити інформаційну політику на Донбасі; згорнути в деяких районах АТО діяльність держпідприємств і евакуювати їх працівників; визначити порядок розрахунків за енергоносії; відремонтувати об’єкти енергетики Донецької та Луганської областей; запропонувати НБУ припинити обслуговування банками рахунків у деяких районах окупованих територій.

Як відомо, 3 листопада у своєму зверненні до українців Порошенко заявив, що скликає засідання РНБО, під час якого ініціюватиме скасування закону про особливий статус окремих районів Донбасу у зв'язку з недотриманням бойовиками умов перемир'я та незаконними виборами.

Нагадаємо, Рада національної безпеки та оборони України прийняла рішення внести до ВР законопроект про скасування закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донеччини та Луганщини.