Порошенко ввів у дію рішення РНБО про продовження санцій проти Росії

16 Травня 2017, 10:25

Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій). Про це йдеться в указі №133/2017 від 15 травня на сайті глави держави.

Цим же указом визнаються такими, що втратили чинність, низка аналогічних указів президента України від 2015 і 2016 років.

Даний указ набирає чинності з дня його опублікування.

У доданому до указу тексті рішення РНБО України від 28 квітня йдеться: "Підтримати пропозиції про продовження і застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), внесені Кабінетом міністрів України (розпорядження від 26 квітня 2017 № 288-р), Службою безпеки України і Національним банком України".

У списку санкцій України 1 228 фізичних осіб та 468 юридичних.

Згідно з розпорядженням уряду №288 від 26 квітня, Кабмін схвалив і вніс на розгляд РНБО пропозицію про продовження терміну застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) у зв'язку з триваючою збройною агресією Росії проти України, сприянню і фінансуванню нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності країни, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальним і потенційним загрозам національним інтересам, національній безпеці та суверенітету України.

читати ще

показати ще
97