Порошенко вручив Джемілєву Орден Свободи

13 Листопада 2018, 21:07

У вівторок, 13 листопада, президент України Петро Порошенко  привітав з 75-річчям лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва та вручив йому Орден Свободи. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

Зазначається, що у вітальній промові український президент назвав лідера кримських татар «символом епохи» і «великим українцем». Також Порошенко зазначив, що "з таким лідером, як Джемілєв, Крим обов'язково буде вільним".

 

Нагадаємо, Орден Свободи – державна нагорода України для відзначення видатних та особливих заслуг громадян в утвердженні суверенітету та незалежності України, консолідації українського суспільства, розвитку демократії, соціально-економічних і політичних реформ, відстоюванні конституційних прав і свобод людини і громадянина.

 

18 червня стало відомо, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган погодився допомогти Україні в звільненні політичних в'язнів РФ.

 

Як повідомлялося 12 червня, Уповноважений президента в справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомив, що незаконно засуджених в РФ політичних в'язнів Олега Сенцова та Олександра Кольченка можуть обміняти за участю Туреччини.