Порошенко відзначив понад півсотні військових нагородами

4 Вересня 2017, 16:31

Президент України Петро Порошенко відзначив 57 українських військових Збройних Сил України та Національної гвардії України державними нагородами. Про це повідомила 3 вересня прес-служба глави держави.

Так, військові отримали нагороди "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку".

При цьому медалями "Захисника Вітчизни" нагороджено 45 військовослужбовців Збройних Сил, ще одинадцять військовослужбовців ЗСУ та одного військовослужбовця Нацгвардії нагороджено посмертно орденом "За мужність" III ступеня.

Також Порошенко підкреслив, що понад 16 тисяч українських героїв отримали високі державні нагоди, з них більше 2600 посмертно, а 44 найвидатніших українці відзначені високим званням Герой України.

Нагадаємо, що у квітні президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Луганської області вручив нагороди військовим Збройних Сил України, які брали участь у бойових діях на Донбасі. Всього указом президента нагороджено 157 військових, серед яких 26 посмертно та 66 поранених бійців.