Порошенко відреагував на рішення Ради ЄС щодо безвізу для України

17 Листопада 2016, 18:05

Президент України Петро Порошенко привітав рішення Ради Європейського Союзу на рівні послів про безвізовий режим для громадян України і закликав ЄС без зволікань завершити цей процес. Про це він написав у Twitter.

"Вітаю довгоочікуване рішення Ради ЄС на рівні послів про безвіз для України… Закликаю ЄС завершити процес надання безвізового режиму для України без подальших зволікань та виконати свої зобов’язання», – написав Порошенко.

Нагадаємо, 17 листопада Рада Євросоюзу ухвалила рішення про початок міжінституційних переговорів із Європарламентом та Єврокомісією щодо завершення процесу скасування візових вимог для українських громадян.

Як повідомлялося, Європарламент мав розглянути питання про безвізовий режим для України у листопаді, проте не вніс його до порядку денного. В Адміністрації президента України запевнили, що питання про введення безвізового режиму між Україною та ЄС можуть внести до порядку денного Європарламенту за кілька днів до пленарної сесії.

Раніше Верховна Рада закликала Європейський парламент і Раду Європейського Союзу до кінця 2016 року надати Україні безвізовий режим.