Порошенко та прем’єр-міністр Нідерландів провели зустріч у Давосі

25 Січня 2018, 18:45

Президент України Петро Порошенко провів у Давосі зустріч з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте. Про це повідомила прес-служба голови держави.

 

"Співрозмовники відзначили активізацію двосторонніх економічних відносин, а також констатували, що реалізація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС сьогодні вже дає позитивні результати як для українського, так і нідерландського бізнесу", — йдеться у повідомленні.

 

При цьому Порошенко наголосив, що розраховує на подальшу підтримку Нідерландами політики санкцій щодо Росії, а також висловив сподівання на тісне співробітництво в ООН, зокрема у контексті непостійного членства Нідерландів у Раді Безпеки ООН у 2018 році.

 

Зазначається, що сторони також скоординували зусилля, спрямовані на покарання винних у збитті "Боїнга" Малайзійських авіаліній МН-17.

 

Як повідомлялось, раніше у Давосі Порошенка провів зустріч зі своїм колегою із Швейцарії Аленом Берсе. Зокрема, сторони обговорили активізацію взаємодії органів двох держав у питаннях повернення в Україну заморожених активів, які були незаконно виведені колишніми українськими посадовцями.