Порошенко розповів Столтенбергу про ситуацію на Донбасі

23 Січня 2018, 20:50

Президент Петро Порошенко розповів генеральному секретареві НАТО Єнсу Столтенбергу про ситуацію на Донбасі та подякував за допомогу в протидії російській агресії. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

Згідно з повідомленням, Порошенко провів телефонну розмову зі Столтенбергом.

 

«Президент висловив вдячність НАТО за послідовну політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України та важливу практичну допомогу в протидії російській агресії. Глава держави поінформував Генерального секретаря про ситуацію на Донбасі та триваючі порушення вогню з боку російських окупаційних військ», – йдеться у повідомленні.

 

«Глава держави підтвердив, що Україна продовжує реалізацію курсу  євроатлантичної інтеграції та активно реформує сектор безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО. У цьому зв'язку було відзначено нещодавнє схвалення Радою національної безпеки і оборони України проекту Закону України про національну безпеку», – додали в прес-службі.

 

Також наголошується, що під час розмови було також обговорено актуальні питання подальшої взаємодії в рамках Комісії Україна – НАТО.

 

Нагадаємо, раніше в ОБСЄ заявили про загострення ситуації на Світлодарському напрямку.

96