Порошенко розповів, чому провалився план створення “Новоросії”

11 Грудня 2015, 19:55

Наразі агресор спрямував свої зусилля на дестабілізацію ситуації всередині країни та розвиток діяльності диверсійних груп, через що є загроза єдності України. Про це під час зустрічі з представниками громадськості, органів державної влади та науковцями щодо створення Ради з питань національної єдності заявив президент Петро Порошенко, інформує прес-служба глави держави.

«Всю гостроту атак агресор зараз спрямовує в цьому напрямку, розуміючи, що питання створення «Новоросії» поховане завдяки ефективним діям наших Збройних Сил», – констатував Порошенко.

Він підкреслив, що у такий складний час українське суспільство чи не вперше за свою історію консолідоване.

«Вперше не просто за 24 роки незалежності, а за багато десятиліть, а можливо й століть, Україна, народ зараз демонструє єдність», – сказав президент, назвавши це справжнім досягненням сучасних українців.

Читайте також: Новоросія закривається

Порошенко наголосив на тому, що суспільство більше не розколюють питання мови, євроінтеграції, НАТО.

«Не хвилює нас зараз проблема НАТО. Навпаки – є дуже чітке і сформульоване питання до влади, чому ми не активізуємо процеси входження до Північно-Атлантичного альянсу. І опонентів майже не існує. Не існує питання вступу до Європейського союзу», – зазначив Порошенко.

За його словами, 60% бійців на Донбасі є російськомовними.

«Люди, які говорять російською мовою, люблять Україну аж ніяк не менше, ніж ми її любимо українською», – заявив Порошенко.

Читайте також: Росія проти Новоросії. Розкол в середовищі сепаратистів поглиблюється