Порошенко розпочав зустріч із Байденом

7 Грудня 2015, 12:59

Президент України Петро Порошенко почав переговори з віце-президентом США Джо Байденом. Про це повідомили ЗМІ.

Очікується, що після зустрічі Порошенко і Байден поспілкуються зі ЗМІ.

Віце-президент США прибув до Києва з робочим візитом 6 грудня і вже провів зустріч із мером Києва Віталієм Кличком.

У ході візиту Байден також проведе переговори з прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, зустрінеться з громадянським суспільством, а у вівторок виступить в українському парламенті.

Як повідомив напередодні візиту представник Білого дому, Байден в ході візиту до Києва дасть сигнал підтримки України з боку США в умовах збройного конфлікту на Донбасі.

"Віце-президент також підтвердить, що ми як і раніше виступаємо проти анексії Криму Росією. Віце-президент буде обговорювати, які додаткові економічні реформи, реформи управління та верховенства права необхідні Україні – з прем'єр-міністром і президентом. Він обговорить економічні та гуманітарні потреби України ", – додав представник Білого дому.

Мова також йтиме про антикорупційну реформу. "Україна домоглася значних успіхів у цій сфері, але є довга історія корупції, і в основному українські олігархи мають свій вплив в українській системі", – сказав він.

Крім того, віце-президент США буде обговорювати ситуацію на Донбасі та реалізацію мінських домовленостей. "Віце-президент обговорить широкий спектр дипломатичної стратегії збереження санкцій відносно Росії до повного виконання мінських угод, включаючи продовження переговорів з європейськими союзниками з цього питання", – повідомив представник Білого дому.

На посаді віце-президента Дж.Байден раніше вже чотири рази відвідував Україну. Перший візит був у 2009 році, решта – після початку Революції Переваги, зокрема, вчетверте віце-президента США був в Україні в листопаді 2014 року.