Порошенко призначив стипендії дітям двох загиблих на Донбасі журналістів

20 Серпня 2015, 13:04

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про призначення президентських стипендій дітям журналістів Сергія Ніколаєва та Дмитра Лабуткіна, які загинули в результаті бойових дій на Донбасі під час виконання службових обов’язків. Про це інформує прес-центр глави держави.

Згідно з текстом, стипендії призначенні Валерії Кравчук (1995 року народження) та Кірі Лабуткіній (2010 року народження).

Як відомо, 43-річний військовий кореспондент редакції газети «Сегодня» Сергій Ніколаєв загинув 28 лютого 2015 року через поранення, отримані в селі Піски Донецької області. 5 червня з нагоди Дня журналіста був нагороджений посмертно орденом «За заслуги» III ступеня.

28-річний заступник редактора телерадіокомпанії Міністерства оборони України «Бриз», капітан-лейтенант Дмитро Лабуткін після окупації Криму російськими військами переїхав до Одеси. В зоні АТО виконував редакційне завдання. Він зник 16 лютого у районі Дебальцевого разом із розвідгрупою Збройних Сил України, а через декілька днів бойовики надіслали рідним журналіста відео із записом з місця бою, на якому зафіксовано тіло поряд з розбитою технікою та продемонстровано знайдені документи. 27 червня Дмитро Лабуткін був відзначений посмертно орденом Богдана Хмельницького III ступеня.