Порошенко призначив нового посла України у Білорусі

20 Лютого 2017, 15:18

Президент України Петро Порошенко призначив Ігоря Кизима Надзвичайним і Повноважним Послом України у Республіці Білорусь. Відповідний Указ від 16 лютого оприлюднили на сайті глави держави. 

"Призначити Кизима Ігоря Юрійовича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Білорусь", – йдеться в Указі.

Відомо, що Ігор Кизим – український дипломат. Народився у Харкові у 1961 році. У 1987 році закінчив Київський державний університет імені Тараса Шевченка, факультет міжнародних відносин та міжнародного права. Володіє англійською, французькою та російською іноземними мовами. Протягом 2014-2015 років був Тимчасовим повіреним у справах України у Великій Британії.

Окрім того, президент своїми Указами від 16 лютого призначив Віктора Недопаса послом України в Республіці Ірак, а також Андрія Бешту – послом України в Королівстві Таїланд і за сумісництвом послом України в Лаоській Республіці.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Порошенко відізвав посла України у Білорусі Михайла Єжеля. Тимчасовим повіреним у справах України у Білорусі став Валерій Джигун.

Як повідомлялося, Генпрокуратура оголосила підозру колишньому міністру оборони Єжелю в рамках розслідування кримінальних проваджень, що стосуються знищення тилового забезпечення української армії.