Порошенко призначив нового голову Адміністрації президента

29 Серпня 2016, 14:43

У понеділок, 29 серпня, під час засідання Національної ради реформ президент України Петро Порошенко заявив про призначення нового голови адміністрації президента – Ігоря Райніна, який змінив на цій посаді Бориса Ложкіна.

"Я прийняв рішення про призначення головою Адміністрації президента Ігоря Львовича Райніна", – заявив Порошенко під час вступного слова на початку засідання Нацради реформ.

Пізніше він повідомив, що підпише відповідний указ після засідання уряду України, яке також відбудеться в понеділок. "Указ про призначення я підпишу сьогодні… після засідання Кабміну, який прийме відповідне рішення по голові облдержадміністрації", – сказав президент.

Водночас голова держави повідомив, що вирішив призначити Ложкіна радником і керівником Інвестиційної ради при президенті.

"Я прийняв рішення, що ми делегуємо Бориса Євгеновича на цей надзвичайно важливий напрямок роботи", – сказав він, подякувавши Ложкіна за роботу на посаді глави АП.

Зазначимо, що до цього призначення Райнін очолював Харківську обласну державну адміністрацію. З 17 листопада 2014 по 3 лютого 2015 був заступником глави Адміністрації президента.

Раніше повідомлялося, що голова держави на засіданні Нацради реформ у понеділок оголосить про кадрові ротації в своїй команді, в тому числі і про відставку Ложкіна, який очолить Національну інвестиційну раду. 

За інформацією «Дзеркала тижня», Ложкін  давно хотів покинути пост глави АП і повернутися в бізнес, однак Порошенко його не відпускав. У бесідах з журналістами глава адміністрації президента неодноразово наголошував, що не створений для державної служби і розглядає свою роботу в органах влади як "армійську службу" в складні для України часи. Таким чином, призначення Ложкіна в Національну інвестиційну раду є компромісним рішенням.

Довідка:

Ігорю Райніну 43 роки. У 1997 році він закінчив Харківський авіаційний інститут ім. Жуковського за фахом "Двигун і енергетичні установки космічних літальних апаратів", кваліфікація – інженер-механік.

У 2000 році закінчив Харківський філіал Національної академії державного управління при президентові України, магістр за спеціальністю "державне управління". Кандидат наук з державного управління.

З вересня 1990 по липень 1993 року – технік-наладчик газового обладнання кооперативу "Наладчик", інженер-наладчик Державного підприємства інженерно-консультаційного центру "Техсервіс".

З липня 1993 по січень 1996 року – начальник ділянки виробничо-комерційної фірми "Агріс", потім до квітня 1998 року – заступник генерального директора, генеральний директор ТОВ "Навчально-науково-виробничий центр "Охорона праці".

У квітні-серпні 1998 року – фахівець Коломацької районної державної адміністрації.

З липня 2000 по березень 2001 року – виконавчий директор ТОВ "Навчально-науково-виробничий центр "Охорона праці".

У березні 2001 – квітні 2002 року – начальник управління координації проектів міжнародної технічної допомоги Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації.

У квітні 2001 – березні 2010 року – заступник, перший заступник начальника Головного управління економіки Харківської ОДА.

У 2010 – генеральний директор Національного наукового центру "Інститут метрології".

У липні 2010 – березні 2014 року – заступник директора ТОВ "Синтофлекс".

З квітня по листопад 2014 року – перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації.

З 17 листопада 2014 по 3 лютого 2015 року – заступник голови адміністрації президента України.

З 3 лютого 2015 року – голова Харківської обласної державної адміністрації.