Порошенко призначив командувача Об’єднаного оперативного штабу

16 Березня 2018, 16:41

Президент Петро Порошенко призначив командувачем Об'єднаних сил Сергія Наєва, першого заступника керівника Сухопутних військ Збройних сил України. Про це глава держави повідомив у п'ятницю, 16 березня.

 

7a38ded775b1594bb

 

"За моєю ініціативою Верховна Рада ухвалила закон про реінтеграцію Донбасу. Цим документом створена нова правова основа для відсічі ворожій агресії на Донбасі, а в перспективі — і для відновлення територіальної цілісності України. Формат антитерористичної операції буде змінений на операцію Об'єднаних сил. Керівництво силами й засобами ЗСУ та інших військових формувань та правоохоронних органів покладатися на командувача об'єднаних сил. На цю посаду я вирішив призначити генерал-лейтенанта Сергія Наєва", — сказав він.

 

Як зазначається, Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу, йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

 

Як повідомлялося 22 лютого, начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко заявив про зміну формату антитерористичної операції (АТО) на операцію Об’єднаних сил. Президент Порошенко 28 лютого повідомив, що наразі очікує повний перелік кандидатів на посаду командувача Об'єднаних сил.