Порошенко привітав рішення Ради ЄС щодо виділення €1 млрд Україні

26 Червня 2018, 12:42

Президент Петро Порошенко у вівторок, 26 червня, привітав рішення Ради Європейського Союзу, яка затвердила виділення Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги. Про це він написав у Twitter.

 

"Вітаю рішення Ради ЄС щодо затвердження четвертої програми макрофінансової допомоги ЄС для України в обсязі 1 млрд. євро. Глибоко вдячний Президенту Єврокомісії Жан-Клоду Юнкеру за скоординоване виконання наших домовленостей та щиру підтримку України. Сьогоднішнє рішення – це визнання нашого прогресу на шляху реформ і підтвердження єдності і солідарності з Україною у протидії внутрішнім та зовнішнім викликам", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, український президент подякував усім державам-членам ЄС.

 

Нагадаємо,  26 червня Рада Європейського Союзу затвердила виділення Україні одного мільярда євро макрофінансової допомоги. 

 

13 червня Європейський парламент  проголосував за надання Україні одного мільярда  євро макрофінансової допомоги. 

 

Як повідомлялося, 29 травня Рада міністрів Євросоюзу ухвалила угоду із Європарламентом щодо нового пакету макрофінансової допомоги Україні на суму 1 мільярд євро. Ці кошти покликані покрити фінансові потреби України протягом двох з половиною років. Зокрема, ними підтримуватиметься стабілізація економіки і програма структурних реформ, доповнюючи ресурси, надані МВФ та іншими донорами