Порошенко присвоїв Грицаку генеральське звання

25 Березня 2016, 20:12

Президент Петро Порошенко присвоїв Голові Служби безпеки України Василю Грицаку військове звання генерала армії. Відповідний Указ президент підписав сьогодні, інформує прес-служба глави держави.

"Це людина, яка ризикуючи життям завжди була разом з бойовими побратимами на передньому краї", – сказав президент під час урочистого зібрання Служби безпеки України з нагоди її 24-ї річниці

"У важкий для України час ви взяли на себе складний тягар відповідальності і прийняття вагомих рішень. Це стосується як захисту держави, так і реформування Служби, як налагодження координації і ефективної співпраці з нашими партнерами, так і ефективної координації зі Збройними Силами і іншими силовими відомствами. Під вашим керівництвом СБУ демонструє всій країні, зарубіжним партнерам всьому світові свою здатність і вміння захищати державу", – додав Порошенко, звертаючись до голови СБУ.

Нагадаємо, вітаючи працівників спецслужби з професійним святом, Порошенко розповів, де готували організаторів більшості терактів, яким завадила СБУ.