Порошенко прийшов на допит у ДБР у справі про “державну зраду”

24 Січня 2020, 12:00

П’ятий президент України Петро Порошенко у п'ятницю, 24 січня, прийшов на допит до Державного бюро розслідувань у справі про "державну зраду". Про це повідомляє Укрінформ.

Як зазначається, під відомством присутні депутати партії "Європейська солідарність". Також проходить мітинг прибічників і противників колишнього президента.

 

"Нині я у ДБР, йду на допит по Мінських угодах. Вони будуть намагатися робити з цього політичне шоу у стилі «Сватів» чи «95 кварталу». Бо вони вміють робити лише шоу. Але ми не дамо їм цього зробити! Будемо вимагати державницької позиції", – повідомив Порошенко.

 

 

 

Політик наголосив, що поліція та ДБР мають дотримуватися закону.

 

"Недопущення народних депутатів і родин Небесної Сотні в приміщення ДБР є брутальним порушенням закону. Ті, хто організував це, нестимуть відповідальність!", – додав п'ятий президент.

 

Нагадаємо, загалом Порошенко фігурує у 13 кримінальних провадженнях. ДБР оприлюднило повний список проваджень.

 

21 та 24 січня ДБР викликало Порошенка як свідка у двох кримінальних провадженнях, відкритих у листопаді та грудні 2019 року, у справі про "державну зраду". 

 

У свою чергу, його адвокат Ігор Головань поінформував, що Порошенко 20 січня особисто прийшов до ДБР, аби отримати повістки про виклик свідка у порядку, встановленому Кримінальним процесуальним кодексом.

 

За його словами, Порошенку вручили повістки про виклики на допити на 24 і 31 січня, а також на 11 лютого. Водночас виклику на допит на 21 січня Порошенко не отримав.