Порошенко пропонує Раді розглянути внесення змін до меж районів Луганської області

6 Жовтня 2014, 20:28

Президент України Петро Порошенко пропонує народним депутатам розглянути як першочергові проекти постанов щодо внесення змін до меж районів Луганської області та забезпечення підвищення керованості і наведення порядку у Луганській області. Про це повідомив постійний представник президента у Верховній Раді Руслан Князевич, інформує прес-служба глави держави.

За словами Князевича, необхідність розгляду цього питання виникла у зв’язку із тим, що певні райони Луганської області частково не контролюються українською владою.

"Для належного здійснення управління цими територіями і забезпечення життєдіяльності цих районів Луганської області треба внести зміни до меж районів Луганської області і приєднати до тих районів, які ми контролюємо", – сказав він, коментуючи проекти постанов.

За словами Князевича, на нараді з президентом ця ініціатива обговорювалася депутатами, і усі без винятку представники парламентських фракцій і груп її підтримали.

"Це важливе рішення, яке дасть можливість після його прийняття невідкладно відкривати в цих районах територіальні відділення Державного казначейства, виплачувати людям пенсії і заробітні плати, здійснювати увесь пакет соціальних послуг, зобов’язання по яким несе держава. Це те найважливіше, на що очікують мешканці Луганщини сьогодні", – наголосив Князевич.

Також повідомляється, що Порошенко запропонував підтримати відповідні проекти постанов, внесені на розгляд Верховної Ради головою Луганської обласної державної адміністрації Геннадієм Москалем.