Порошенко поставив низку завдань перед ЗСУ та сектором оборони і безпеки

23 Серпня 2018, 16:45

Президент Петро Порошенко у переддень 27-ї річниці Незалежності України поставив низку нових завдань перед Збройними Силами, сектором оборони і безпеки. Про це йдеться у повідомленні Адміністраці президента у середу, 23 серпня.

 

«Дуже важливо, що цінності, які вони захищають – це цінності європейські. Цінності свободи для країни і всіх українців. На сторожі не тільки національної, але й регіональної, континентальної, європейської безпеки», – сказав Петро Порошенко на відкритті виставки сучасного озброєння та військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань «Міць нової армії».

 

Він наголосив, що за стислий час відбулися глибокі зміни в системі підготовки та в матеріально-технічному забезпеченні особового складу армії, Збройних Сил.

 

«Влітку 2014 року чимало часу приходилося витрачати на питання одягу. Бо не було на складах форми, воїни були роздягнуті. Не було медичного забезпечення, речового забезпечення, харчового забезпечення. Тоді все покладалося на плечі волонтерського руху. Не було пального, не було аптечок. Їжу шукати, щоб нагодувати захисників», – також нагадав він.

 

«І сьогодні клопоти зовсім  іншого порядку. Це ті завдання, які я ставлю перед Збройними Силами, перед сектором оборони і безпеки – це перехід на стандарти НАТО, реформи, модернізація, переозброєння тощо», – підкреслив Петро Порошенко.

 

За його словами, шість хвиль мобілізації, добровольчий рух, контрактна служба та потужний мобілізаційний резерв перетворили Збройні Сили України у справжню народну армію.

 

«Сьогодні завдяки спільним зусиллям держави, військових, суспільства маємо зовсім іншу за якістю армію і зовсім іншого за якістю воїна. Це – навчений, забезпечений та з твердою вірою в перемогу і твердою любов’ю до Батьківщини  військовослужбовець», – переконаний президент.

 

Нагадаємо, 21 серпня в Україні на військовому полігоні Збройних Сил України відбулися випробування дослідного зразка некерованої авіаційної ракети калібру 80-мм "Оскол"

 

22 серпня стало відомо, що підприємства Держконцерну "Укроборонпром" розробило низку новітніх систем для значного підвищення ефективності дії української артилерії, які дозволяють у рази підвищити точність та ефективність вогню.

Позначки: