Порошенко поскаржився на дефіцит кадрів і пообіцяв “декілька сюрпризів”

24 Грудня 2014, 20:13

Президент Петро Порошенко заявляє, що нині Україна відчуває колосальний дефіцит кадрів, саме тому змушена перекривати його за рахунок так званого "критичного імпорту", тобто шукати людей за кордоном. Про це він заявив під час відкриття засідання Нацради реформ.

"Скажу відверто, у нас зараз відчувається колосальний дефіцит професійних, патріотичних і кваліфікованих кадрів. І я впевнений, що ми мусимо, на жаль, покривати цей дефіцит за рахунок так званого критичного імпорту, в тому числі й з-за кордону", – сказав він.

"Хоча це не означає, що ми завершили дуже ефективну і корисну практику призначення іноземців, декілька сюрпризів я вам ще обіцяю", – додав він.

Порошенко також зауважив, що вже зараз потрібно почати підготовку власного кадрового резерву, який буде мати "і західну освіту, і багато мов, і величезний досвід, і дозволить влаштувати національне кадрове виробництво".

Нагадаємо, 2 грудня Порошенко надав українське громадянство трьом іноземним громадянам, після чого їх призначили міністрами в уряді України: міністр економіки – Айварас Абромавічус (Литва), міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі (Грузія) і міністр фінансів Наталія Яресько (США).

Крім того, президент надав українське громадянство грузинці Екатеріні Згуладзе, яка згодом стала заступницею міністра МВС Арсена Авакова.