Порошенко попросив президента Латвії посприяти поверненню в Україну $50 млн, розкрадених екс-чиновниками

21 Вересня 2016, 08:58

У Нью-Йорку президент України Петро Порошенко провів зустріч з президентом Латвії Раймондсом Вейонісом. Про це повідомила прес-служба глави Української держави.

Порошенко звернувся до Вейоніса з проханням сприяти розслідуванню українськими правоохоронними органами справ щодо представників колишньої влади та поверненню до України конфіскованих латвійським урядом грошей.

Також український президент подякував Латвії за підтримку надання українцям безвізового режиму і політики санкцій щодо Росії через її агресію проти України.

"Співрозмовники домовилися посилити співпрацю двох країн на міжнародному рівні та у рамках міжнародних організацій", – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, У Латвії триває розслідування у справі про походження грошей, які могли бути викрадені з держбюджету України, а потім легалізовані через латвійські банки. Нещодавно з деяких банків були вилучені гроші на суму $49 млн, у розкраданні яких підозрюють колишнього першого віце-прем'єра Сергія Арбузова. Заступник генерального прокурора України Євген Єнін зустрівся з генеральним прокурором Латвії Еріксом Калнмейерсом, сторони домовилися співпрацювати для повернення коштів.