Порошенко показав відео з навчань десантників на Житомирщині

21 Листопада 2018, 22:36

У Житомирській області в середу, 21 листопада, відбулися тактичні навчання Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Про це повідомив президент Петро Порошенко.

 

"Тактичні навчання Десантно-штурмових військ ЗСУ, які пройшли сьогодні на Житомирщині, засвідчили готовність військ до виконання завдань оборони держави будь-якої складності. Крім ДШВ, була задіяна і авіація сухопутних військ, і повітряні сили, і сили спеціальних операцій. Задоволений рівнем взаємодії, який продемонстрували всі учасники цих маневрів. Завдання виконані на відмінно", – наголосив він.

 

 

Нагадаємо, 21 листопада президент України Петро Порошенко повідомив, що 487 українських десантників загинули з початку боїв на Донбасі. Водночас він зазначив, що понад сім тисяч десантників отримали державні нагороди та відзнаки президента. заявив глава держави. Крім того, за його словами, за останні роки на озброєння десантно-штурмових військ подано близько 150 новітніх зразків озброєння та військової техніки.

 

21 листопада 2017 року в Україні вперше відзначили День десантника 21 листопада, а не 2 серпня, як це було за Радянських часів. Так, на 21 листопада припадає День святого Архистратига Михаїла, якого вважають покровителем парашутистів.