Порошенко подякував країнам “Великої Сімки” за підтримку України

10 Червня 2018, 17:35

Президент України Петров Порошенко подякував лідерам "Великої Сімки" вдячність за потужний сигнал підтримки України. Про це президент написав на своїй сторінці у Facebook.

 

"Саміт в Шарлевуа та мої контакти з керівництвом Сімки напередодні цієї зустрічі підтверджують, що Україна перебуває серед ключових пріоритетів Вільного світу", – зазначив він. 

 

"Вітаю чіткий консолідований меседж наших партнерів про те, що Кремлю слід позбутися ілюзій та сумлінно виконувати свої зобов’язання. Умови гранично чіткі: спочатку повага до міжнародного права, припинення агресії на Донбасі та повернення Криму Україні. В іншому разі ціна для Москви за її агресію проти України та втручання у внутрішні справи інших держав і надалі зростатиме!"  – підкреслив президент.

 

Нагадаємо, лідери країн "Великої сімки" заявили про підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України у межах її міжнародно визнаних кордонів. Про це йдеться у спільному комюніке, опублікованому за підсмуками саміту G7 у Канаді.