Порошенко підписав закон щодо підвищення соцзахисту військовослужбовців

26 Серпня 2018, 16:34

У неділю, 26 серпня, президент України Петро Порошенко, підписав закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям закону України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях". Про це йдеться на сайті офіційного інтернет-представництва президента.

 

Варто зазначити, що метою цього закону є забезпечення комплексного врегулювання питання соціального захисту громадян, які братимуть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Росії у Донецькій та Луганській областях, та інших питань, пов’язаних із здійсненням зазначених заходів.

 

"Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції об’єднаних сил (цим законом, – ред.). В той  же час, гарантується підвищення рівня соціального захисту українських військовослужбовців. І на сьогоднішній день, я переконаний, що це той шлях, яким ми рухаємося у дуже правильному напрямку", – підкреслив Порошенко на зустрічі з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями Збройних сил під час робочої поїздки до Авдіївки.