Порошенко підписав закон про соцзахист сімей учасників АТО

3 Серпня 2016, 16:27

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1462-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року. Про це інформує прес-центр глави держави.

Закон спрямований на поліпшення соціального захисту родин учасників антитерористичної операції.

«Законом вносяться зміни до статей 1 та 4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім‘ям» щодо не включення до сукупного доходу сім’ї, яка претендує на отримання такого виду державної соціальної допомоги, грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення», – йдеться у повідомленні.

Згідно з текстом, законом встановлено, що до заяви про надання державної соціальної допомоги додається довідка встановленої форми про безпосередню участь особи у антитерористичній операції.

«Реалізація Закону дозволить покращити матеріальне становище малозабезпечених сімей, члени яких беруть участь у антитерористичній операції»,  – сказано в тексті.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Раніше Порошенко підписав закон щодо додаткових гарантій працевлаштування учасників АТО.