Порошенко підписав закон про розвиток вітчизняного суднобудування

23 Травня 2018, 13:44

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості», який сприятиме розвитку суднобудівної галузі, під час відвідин ТОВ СП «Нібулон» у Миколаєві. Про це у середу, 23 травня, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

 

«Необхідно зробити все можливе для того, щоб законодавчо забезпечити українську промисловість, зокрема українське суднобудування»,  –  наголосив він.

 

У повідомлені йдеться, що закон збільшує до 730 днів максимальний загальний строк безмитного ввезення імпортної продукції для її переробки на митній території України. Це створить додаткові можливості для розвитку вітчизняної суднобудівної та судноремонтної галузі, зростання її конкурентоспроможності на зовнішньому ринку.

 

 

Таким чином, закон сприятиме розвитку водного транспорту України, суднобудівної та судноремонтної галузі та створенню нових робочих міць, внаслідок збільшення кількості замовлень на суднобудування та судноремонт.

 

Раніше повідомлялось, що 21 травня президент підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні на територію України.