Порошенко оголосив, що дію воєнного стану продовжувати не будуть

26 Грудня 2018, 14:14

Президент Петро Порошенко повідомив, що дії воєнного стану в Україні продовжувати не будуть. Про це він заявив у середу, 26 грудня, під час засідання Ради національної безпеки і оборони.

 

За його словами, запровадження воєнного стану не вплинула на життя цивільного населення, а також на економіку.

 

Водночас Порошенко наказав очільникам правоохоронних та оборонних відомств відзвітувати щодо заходів, які були виконані під час воєнного стану.

 

Крім того, президент наголосив, що гарантує проведення президентських виборів 31 березня 2019 року.

 

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада Україна ухвалила закон про введення воєнного стану у десяти областях України з 26 листопада. 28 листопада Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". 26 грудня о 14.00 спливає термін дії воєнного стану, введеного в десяти областях після нападу Росії на українські військові судна поблизу Керченської протоки.

 

30 листопада Україна обмежила в'їзд громадянам Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років на територію країни в умовах воєнного стану, який запроваджений з 26 листопада по 26 грудня. Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал оголосив, що в'їзд буде обмежено всім чоловікам відповідного віку, окрім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції.