Порошенко наголосив на важливості прийняття закону про нацбезпеку

17 Січня 2018, 21:57

Закон «Про національну безпеку України» має привести сектор безпеки і оборони України до стандартів НАТО та ЄС. Про це заявив президент Петро Порошенко під час засідання РНБО, повідомляє прес-служба глави держави.

 

Згідно з повідомленням, президент підкреслив, що цей національний законодавчий акт в сфері безпеки і оборони має відповідати та забезпечувати реформування всього сектору безпеки і оборони України та сприяти покращенню нашого співробітництва з країнами НАТО.

 

«Цей законодавчий акт має привести стандарти національної безпеки і оборони у відповідність до стандартів національної безпеки Європейського Союзу», – наголосив Порошенко.

 

«Проект (законопроект «Про національну безпеку України» – ред.) ставить перед собою завдання членства України і в Європейському Союзі, і в Північноатлантичному Договорі, що має бути безумовною гарантією безпеки суверенітету та територіальної цілісності нашої держави», – сказав президент та наголосив на надзвичайній важливості цього питання.

 

Нагадаємо, у середу, 17 січня, РНБО під час засідання розглянула та затвердила основні показники державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки.