Порошенко на честь річниці Нацгвардії надав двом полкам імена козацьких полковників

26 Березня 2018, 15:33

У понеділок, 26 березня, з нагоди четвертої річниці створення Національної гвардії президент України Петро Порошенко підписав укази про присвоєння імені Івана Богуна 8 полку оперативного призначення Національної гвардії України, а імені Дмитра Вишневецького – 18 полку.

 

Про це повідомила прес-служба президента.

 

"Відповідні Укази Глава держави видав з метою відновлення історичних традицій національного війська, увічнення пам’яті українців, які зробили значний внесок у створення та розвиток держави, а також захист її територіальної цілісності й незалежності, національно-патріотичного виховання особового складу Національної гвардії України", – йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі також зазначили, що президент вручив прапори частин командирам відповідних полків під час урочистого заходу з нагоди відзначення 4-ї річниці Національної гвардії України у Міжнародному міжвідомчому багатопрофільному центрі підготовки підрозділів НГУ.

 

Окрім цього, Порошенко вручив нацгвардійцям державні нагороди за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку та високий  професіоналізм.

 

Нещодавно повідомлялося, що у Нацгвардії показали відео випробувань нового бронеавтомобіля.