Порошенко ліквідував кілька військово-цивільних адміністрацій на Донбасі

24 Грудня 2015, 18:20

Президент України Петро Порошенко припинив діяльність військово-цивільних адміністрацій міст Рубіжне, Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля Луганської області, а також міста Вугледар Донецької області. Відповідний указ опублікований на сайті Глави держави.

«Керуючись частиною одинадцятою статті 3 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», постановляю: У зв'язку з припиненням діяльності військово-цивільних адміністрацій міста Вугледар Донецької області, міста Рубіжне Луганської області, міст Лисичанськ, Новодружеськ і Привілля Луганської області у день відкриття першої сесії новообраних відповідних рад визнати такими, що втратили чинність: абзац десятий статті 1 Указу Президента України від 5 березня 2015 року «Про утворення військово-цивільних адміністрацій»; пункт 2 статті 1 Указу Президента України від 13 серпня 2015 року «Про утворення військово-цивільних адміністрацій», – йдеться у документі.

Президент також доручив керівникові Антитерористичного центру при СБУ та головам Донецької і Луганської обласних державних адміністрацій забезпечити здійснення заходів, що випливають із цього Указу.

Як повідомлялося, 5 березня 2015 року президент підписав указ, яким були утворені Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації.