Порошенко і президент Естонії скоординували підходи щодо протидії гібридним викликам РФ

14 Вересня 2018, 20:52

Президент України Петро Порошенко в п'ятницю, 14 вересня, провів переговори з президентом Естонії Керсті Кальюлайд, у ході яких вони скоординували підходи щодо протидії гібридним викликам з боку Росії, а також – невідкладні спільні кроки задля звільнення українських політичних в’язнів Кремля. Про це повідомляє прес-служба президента України.

 

 

Водночас, як зазначається, у ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного, включаючи подальший розвиток торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва.

 

"З Керсті Кальюлайд, яка стала першим лідером іноземної держави, що у травні 2018 року відвідала лінію розмежування на Сході України, було докладно обговорено розвиток безпекової ситуації, зумовленої триваючою військовою агресією РФ", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, Порошенко подякував Естонії за незмінну політичну підтримку України та активну практичну допомогу, у тому числі і шляхом реалізації конкретних проектів з відбудови інфраструктури на Донбасі.

 

Нагадаємо, 20 липня генеральний директор Департаменту зовнішньої розвідки Естонії Мікк Марран повідомив, що серед громадських діячів (журналістів, дипломатів, бізнесменів та політиків) виявлені люди, які, імовірно, є агентами впливу Росії. 

 

31 липня стало відомо, що в Естонії армія створила підрозділи кібервійськ для боротьби з хакерськими атаками з боку Росії.