Порошенко і Меркель ініціюють зустріч очільників МЗС “нормандської четвірки”

18 Березня 2015, 22:20

Президент України Петро Порошенко і канцлер Німеччини Ангела Меркель домовилися ініціювати зустріч міністрів закордонних справ "нормандської четвірки". Про це йшлося під час телефонної розмови, інформує прес-служба глави держави.

"Петро Порошенко і Ангела Меркель домовилися ініціювати зустріч на рівні міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки", – йдеться в повідомленні.

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та стан виконання мінських домовленостей.

Порошенко повідомив Меркель, що Верховна Рада прийняла постанову "Про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування" в рамках виконання своєї частини мінських угод.

"Петро Порошенко зазначив, що згідно із Законом про особливий порядок місцевого самоврядування майбутні вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей повинні бути вільними, чесними і відповідати міжнародним стандартам ОБСЄ", – повідомили в прес-службі глави держави.

Нагадаємо, Порошенко підписав закон № 256-VIII "Про внесення зміни до статті 10 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".