Порошенко і Байден обговорили прийняті Радою “безвізові закони”

18 Лютого 2016, 20:32

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Віце-президентом США Джозефом Байденом. Про це повідомила прес-служба глави держави.

За повідомленням, Порошенко проінформував Байдена про погіршення ситуації на Донбасі, зокрема про збільшення кількості обстрілів і використання ракетних систем залпового вогню з боку контрольованих Росією бойовиків та їхню активізацію в районі Мар’їнки.

"Віце-президент Байден засудив погіршення безпекової ситуації і запевнив у незмінності позиції Вашингтона щодо підтримки територіальної цілісності України", – повідомили у прес-службі.

Як зазначається, Порошенко у розмові звернув увагу на успішну підтримку парламентом "безвізових законів", зокрема в частині боротьби з корупцією.

"Співрозмовники погодилися на важливості продовження реформ в Україні в контексті співпраці з Міжнародним валютним фондом та іншими міжнародними фінансовими інституціями", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла три "безвізових закони":  №4054 щодо арешту та спецконфіскації майна, №4055 про прозорість в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду, № 4056 «стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».